AG SYSTÉM - Garážové dvere a brány

Garážové brány


AG SYSTÉM - Garážové dvere a brány

Meno, to je prísľub

Kvalite značky Hörmann môžete veriť Celkom v zmysle zakladateľa firmy predstavuje dnes značka Hörmann skutočný prísľub kvality. Rodinný podnik dosiahol so svojimi vyše 50-ročnými skúsenosťami pri konštruovaní brán a s cca. 13 miliónmi predaných brán vedúce postavenie na trhu a v Európe sa stal číslo 1. To Vám dáva dobrý pocit pri kúpe sekcionálnej brány Hörmann.

Vyrobené v Nemecku

Všetky komponenty brán a pohonov boli vyvinuté a vyrobené priamo vo firme Hörmann. Naši vysoko kvalifikovaní pracovníci intenzívne pracujú na nových výrobkoch, trvalom ďalšom vývoji a vylepšeniach detailov. Tak vznikajú patenty a exkluzívne postavenia na trhu. Dlhodobé testy pri reálnych podmienkach zaisťujú dostatočne vyvinuté sériové výrobky v kvalite Hörmann.

Certifikovaná značka kvality

Brány a pohony sú vo firme Hörmann stopercentne vzájomne zosúladené a pre Vašu bezpečnosť overené a certifikované nezávislými, uznávanými inštitúciami. Vyrábajú sa podľa systému riadenia kvality DIN ISO 9001 a spĺňajú všetky požiadavky európskej normy 13241-1.

Konať ekologicky

Nielen pri penovej výplni so 100% PU-tvrdenou penou bez freónov, ale aj pri farebnej úprave povrchu brán využíva Hörmann ekologické metódy. S vysoko moderným regeneračným zariadením na čistenie vzduchu sa mnohonásobne znižuje potreba energie.

Trvalý výkon

Vďaka vynikajúcim technickým riešeniam a nekompromisnému zabezpečeniu kvality máte u firmy Hörmann 10 rokov záruku na všetky sekcionálne brány a 5 rokov na pohony Hörmann.

Upokojujúco bezpečné

Nevítaní hostia nemajú pri automatických sekcionálnych bránach Hörmann žiadnu šancu. Ak je garážová brána zatvorená, zabezpečenie proti posunutiu automaticky zapadne do dorazu vodiacej koľajnice, okamžite sa pevne zablokuje a chráni voči nadvihnutiu. Toto blokovanie brány funguje čisto automaticky a preto zostáva, oproti konkurenčným pohonom, funkčné aj pri výpadku prúdu.

Rýchlejšie v garáži

Až o 50% vyššia rýchlosť otvárania sekcionálnych brán Hörmann, v spojení s pohonmi garážových brán SupraMatic, znižuje riziko úrazu na cestách s vysokou dopravou a šetrí nervy. Porovnajte rýchlosť otvárania pohonu SupraMatic s bežnými pohonmi – a pozrite si náš krátky film na www.hoermann.de

Individuálny komfort ovládania

Aby ste Vašu automatickú sekcionálnu bránu mohli kedykoľvek ovládať pohodlne a jednoducho, ponúka Vám Hörmann mobilné a pevné kvalitné príslušenstvo, vhodné pre všetky montážne situácie. Od mikro-ručného vysielača cez kódovací spínač a snímač odtlačku prstov, až po špeciálne riešenia ako napr. núdzový akumulátor.
AG SYSTÉM - Rastislavova 79 Košice, 040 01

Tel: 055 / 729 74 00, Fax: 055 / 729 74 04

www.agsystem.sk, agsystem@agsystem.sk

JVT Studio