AG SYSTÉM - Garážové dvere a brány

Systémy pre logistický sektor


AG SYSTÉM - Garážové dvere a brány

Rýchlobežné brány

Kompletný program pre hospodárnu dopravnú logistiku...

Pre optimálny tok materiálu a lepšiu hospodárnosť

Rýchlobežné brány Hörmann sa vyznačujú vysokou kvalitou materiálu a bezpečnou trvalou funkčnosťou. Sú nasadzované v interiéri a exteriéri pre optimalizáciu toku dopravy, pre zlepšenie klímy v miestnosti a pre ušetrenie energie.


Nakladacie mostíky

Správne riešenie pre rýchle nakladanie a vykladanie...

Nakladacie mostíky so zdvíhacím a vysúvacím klinom

Nakladacie mostíky Hörmann sú premyslené riešenia, ktoré vyrovnávajú rozdiely medzi rozličnými podlahami rampy a nákladného automobilu. Takto je možné náklad jedným horizontálnym pohybom zaviesť do nákladného vozidla alebo vyviesť z neho von.


Robustná oceľová konštrukcia so stabilnou základňou odolnou voči poveternostným vplyvom dokáže dokonca aj pri nerovnomernom naložení bez problémov vykompenzovať bočné nakláňanie nákladného vozidla.


Spoľahlivá hydraulika s dvomi zdvíhacími valcami a jedným valcom pre klin si poradí s každou situáciou. Je ľahko ovládateľná a predovšetkým bezpečná. Pretože tieto nakladacie mostíky sú vybavené automatickými ventilmi núdzového zastavenia vo zdvíhacích valcoch. Tieto bleskurýchlo zaistia nakladací mostík! To je dôležité v prípade, keď nákladné vozidlo opustí rampu príliš skoro a plošina je ešte zaťažená.


Predsadené komory Hörmann

Kompletné riešenie s nakladacím mostíkom a tesniacim límcom...

Kompletná nakladacia jednotka

Predsadené komory sa nasadzujú pred haly. To znamená: hala je plne využiteľná až po vonkajšie steny. Predsadené komory Hörmann sú vždy dobrý rozhodnutím, keď hala neumožňuje inštaláciu vnútorných rámp alebo na rampách nie je možný podjazd.


Kompletná predsadená komora pozostáva z:

  • podesty s nakladacím mostíkom
  • obloženia steny a stropu
  • nakladacieho otvoru s tesniacim límcom
AG SYSTÉM - Rastislavova 79 Košice, 040 01

Tel: 055 / 729 74 00, Fax: 055 / 729 74 04

www.agsystem.sk, agsystem@agsystem.sk

JVT Studio